Cyrkularki Krajzega z Silnikiem Jednofazowym

1 450,00 zł
Brutto

Cyrkularka, krajzega stołowa do drewna z silnikiem jednofazowym, sprawdzi się w małych zakładach rzemieślniczych zajmujących się obróbką drewna, jak również w gospodarstwach domowych do cięcia drewna opałowego.

Krajzega z silnikiem jednofazowym:
  • 1,5 kW
  • 2,2 kW
  • 3 kW
Ilość

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu Bezpieczeństwo klienta)

Cyrkularka, Krajzega Stołowa

Prezentujemy Państwu piły stołowe najwyższej jakości, które służą do wzdłużnego i poprzecznego przerzynania desek, fryzów i obrzynek oraz cięcia skosów pod dowolnym wymaganym kątem. Piła stołowa, tak zwana krajzega, zastosowanie znajdzie w cięciu drewna, płyt wiórowych, płyt pilśniowych, płyt stolarskich, paneli i materiałów drewnopodobnych. Wysokie obroty (w zależności od wyboru silnika) i szeroki stół roboczy krajzegi stołowej zapewniają wydajne i wygodne warunki nawet podczas ciągłej pracy. Stabilna konstrukcja cyrkularki dostosowana do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach gwarantuje wysoką wydajność i niskie koszty utrzymania.

Cyrkularka, krajzega stołowa KLARA, którą Państwu prezentujemy jest produktem polskim, wytwarzanym z największą starannością i precyzją. Jako producent maszyn, z wieloletnim doświadczeniem, pragniemy zapewnić naszym Klientom produkty najwyższej jakości.

Dane techniczne:

  • Maszyny posiadają zdejmowany blat, który montowany jest na zawiasach toczonych i przykręcany do ramy maszyny co zapobiega przesunięciu podczas pracy.
  • Krajzegi są bardzo solidne, wykonane z profilu zamkniętego o rozmiarze 40 x 40 mm.
  • Konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową oraz farbą wierzchnią do metalu w kolorze niebieskim.
  • Krajzegi mają otwór na piłę do 600 mm. Wyposażone są w wygodne rączki i stalowo-gumowe kółka do transportu.

Cyrkularka, krajzega stołowa znajduje zastosowanie w niewielkich zakładach rzemieślniczych zajmujących się obróbką drewna, jak też w gospodarstwach domowych do cięcia drewna opałowego. Krajzega wykonana została z największą starannością i precyzją. Każdy silnik posiada dwuletnią gwarancję producenta.

CK-Jednofazowy
100 Przedmiotów

Zobacz także