Wędzarnia Ogrodowa EK-06

330,00 zł
Brutto

SOLIDNA WĘDZARNIA DOMOWA

Jesteśmy producentem wędzarni, z wieloletnim doświadczeniem. Zaufało Nam setki klientów w Polsce jak i zagranicą. Nasze ceny są zawsze bardzo atrakcyjne, ze względu na ominięcie wszystkich pośredników i promocję przedświąteczną.

Masz już dość wędlin podrasowanych ulepszaczami i konserwantami? Chcesz wiedzieć, co jesz? To sam przygotuj WYROBY !

1000 Przedmiotów
Ilość

SOLIDNA WĘDZARNIA DOMOWA EK-06

Jesteśmy producentem wędzarni, z wieloletnim doświadczeniem. Zaufało Nam setki klientów w Polsce jak i zagranicą. Nasze ceny są zawsze bardzo atrakcyjne, ze względu na ominięcie wszystkich pośredników oraz liczne promocje.

Masz już dość wędlin podrasowanych ulepszaczami i konserwantami? Chcesz wiedzieć, co jesz? To sam przygotuj WYROBY!

Oferujemy Państwu drewnianą wędzarnię wykonaną z deski sosnowej o grubości 20 mm, która idealnie nadaje się do wędzenia ryb i mięs.

Deski użyte do wykonania są naturalne niemalowane, co zapewnia, że wędzonki nie przenikną zapachem farby.

Komora wędzarnicza wędzarni jest solidna wskutek zastosowania dodatkowych wzmocnień w postaci ramki dolnej i górnej, co wyróżnia nas od konkurencji, gdyż nie znajdziemy takiego rozwiązania u innych sprzedawców, a dzięki temu nie ma możliwości rozejścia się desek. Wędzarnia domowa drewniana ustawiona jest na stabilnym stalowym stelażu z nóżkami, które na czas transportu można w łatwy sposób odłączyć od konstrukcji drewnianej. Wszystkie elementy są idealnie dopasowane i opisane w instrukcji dołączonej do zestawu dzięki czemu montaż konstrukcji nie sprawia problemów.

Metalowe elementy pomalowane są specjalistyczną farbą termiczną odporną do 800 C. W komorze znajduje się duży deflektor, który rozprowadza precyzyjnie dym po komorze, dzięki czemu wędliny wędzą się równomiernie. Komora od wewnątrz wzmacniana jest aż trzema rzędami listew, które są zamocowane na różnej wysokości co pozwala zawieszać wędzonki w różnej odległości.

Palenisko ma wymiary 30x25x25 cm i wykonane jest z blachy 2 mm przez co jest masywne oraz połączone jest z komorą wędzarniczą kolankiem i rurami. Dodatkowo posiada rączkę do przenoszenia oraz możliwość regulacji płomienia. Dzięki zastosowaniu dwóch odcinków rur po 50 cm nasza wędzarnia domowa umożliwia wędzenie na ciepło i zimno.

Całkowita wysokość wędzarni to 117 cm. Składa się na nią stelaż metalowy, bardzo duża komora z daszkiem o wysokości 80 cm, długości 50 cm i szerokości 50 cm. W przedniej jej części został umieszczony oryginalny termometr, który produkowany jest w Polsce.

W całym zestawie znajduje się:

 • Starannie wykonana komora wędzarnicza wraz z daszkiem.
 • Palenisko z estetyczną rączką i możliwością regulacji dopływu powietrza.
 • Stelaż z nóżkami.
 • Precyzyjny deflektor do równomiernego rozprowadzania dymu.
 • Dwa odcinki rur po 50cm.
 • Termometr POLSKIEJ PRODUKCJI, nie chińszczyzna! ;)
 • Trzy kijki do zawieszania wędlin.
 • Sześć haczyków do zawieszania.
 • Zestaw wkrętów GRATIS.

Zalety własnej wędzarni:

 • Zdrowa żywność bez konserwantów i innych dodatków!
 • Nieporównywalnie niższa cena produktów (wędliny praktycznie w cenie zakupu surowego mięsa).
 • Miło spędzony czas na świeżym powietrzu.

PREZENT!!!

Dla każdej wędzarni dodajemy wspaniałą książkę "Wędzenie mięsa i ryb" w PREZENCIE, dzięki której udoskonalisz sztukę wędzenia.

Wędzarnia domowa dostarczana jest w bardzo krótkim czasie, bez długiego oczekiwania - szybko i sprawnie z dostawą pod drzwi ;)

Zestaw jest w pełni gotowy do wędzenia - nic tylko wędzić! :)

Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie spełniałby Państwa oczekiwań to NA NASZ KOSZT MOŻNA ZWRÓCIĆ WĘDZARNIĘ bez podania przyczyny!!!

Wysokość
80 cm
Szerokość
50 cm
Głębokość
50 cm

Zobacz także